Copyright ® 2011 Acroco OÜ. All rights reserved.
Täispuitliistud

Pakume oma klientidele vääripuidust täispuit liiste (tamm, saar, vaher). Nagu sõna täispuit ütleb on tegemist liistudega mis koosnev vaid 100% väärispuidust. Täispuitliiste pakume üldiselt töötlematta kujul (pole kaetud laki või õliga), et  klient saaks katta liistu põranda tooniga kokkusobivaks kas tava- või toonõliga, et saavutada võimalikult ühtle toon põranda ja liistuga. Täispuitliistud on varieeruva pikkusega.
PÕRANDALIISTUD

Pakume oma klientidele erinevaid põrandaliiste - MDF-, Spoon-, ja Täispuitliistusid. Tavaliselt on MDF- ja Spoonliistud kindla pikkusega nt 2,4m. Täispuitliistud aga võivad kohati varieeruda pikkuselt olenevalt tootest ja puiduliigist. Põrandaliistude puhul on võimalik valida erinevate profiilide vahel.


MDF liist
MDF liist on odavaim kasutuses olevatest liistudes, mis koosneb tehismaterjalist ning on kaetud erinevate puidu imitatsioonidega. Valikus on meil 26-e erineva imitatsiooniga MDF liistu. Liistu mõõdud on 18,5x38,5x2400mm.

MDF liist hind (km-ga) 3,1eur/tk.


Spoonliist
Spoonliist on enimkasutatav kvaliteetne liist, mis koosneb oksaspuust ja on kaetud vääripuidu spooniga (tamme, merbau, saare vms). Valikus on 16 erinevat spoonliistu (2 sokliliistu on korgispooniga) pikkusega 2,4m. Spoonliist on lõppviimistletud UV-õli või lakiga.